Služby

Prodej výpočetní techniky Karlovy Vary

Prodejem výpočetní techniky se zabýváme více než 17 let a provozujeme kamennou prodejnu v Karlových Varech.

 

Více informací

Servis výpočetní techniky a počítačů Karlovy Vary

Servisem Výpočetní techniky se zabýváme od roku 1999. Za tu dobu jsme se naučili vycházet zákazníkům co nejvíce vstříc v řešení jejich problémů.

 

Více informací

PC na zakázku

V dnešní době, kdy PC koupíte defacto v každém supermarketu nebo na internetu je ještě více aktuální, nechat si své PC sestavit u odborníka.

Více informací

Kamerové systémy Karlovy Vary

Již před více než pěti lety jsme rozšířili naše služby o prodej a montáž kamerových systémů. Dokážeme Vám navrhnout a zrealizovat kamerový systém jak analogový tak IP. 

Více informací

Bazar PC karlovy Vary

Naše firma provozovala přes 10 let bazar výpočetní techniky v Karlových Varech.

Více informací

Antivirové centrum

Velice nás těší, že ochranu svého počítače nenecháváte náhodě a informujeme Vás, že jsme se stali GOLD partnerem společnosti ESET. Při této příležitosti nabízíme všem našim zákazníkům 45-denní zkušební verzi produktu ESET FAMILY SECURITY v ceně 190,- Kč zcela ZDARMA. Produkt bude zdarma...

Více informací

WiFi internet

Služby – WIFI internet Jako servisní firma Vám rádi pomůžeme nakonfigurovat internet od jakéhokoliv providera internetového připojení, včetně pevných linek, optických sítí nebo WIFI providerů. Pro orientační informaci ohledně kvality a rychlosti připojení doporučujeme volně přístupnou...

Více informací

Doplňkové služby

Další výčet služeb, které nabízíme. 

Více informací