Kamerové systémy Karlovy Vary

 maxcomp kamerové systémy

Již před více než pěti lety jsme rozšířili naše služby o prodej a montáž kamerových systémů.

Dokážeme Vám navrhnout a zrealizovat kamerový systém jak analogový tak IP. V dnešní době již převažuje technicky vyspělejší systém IP, ale jelikož analogový systém vychází odhadem o třetinu až polovinu levněji, pak je i tato varianta stále vyhledávána.

V dnešní době, kdy je velmi aktuální ochrana Vašeho majetku a Vašich blízkých, jsou kamerové systémy stále vyhledávanější. Díky rozvoji této technologie se neustále zvyšuje kvalita záznamu i pořizovací ceny. Umíme nainstalovat jednu kameru se záznamem, stejně jako dokážeme navrhnout řešení pro desítky kamer dle Vašich požadavků.

V sekci reference si můžete prohlédnout naše vybrané zrealizované zakázky. 

Samozřejmostí našich systémů je dnes noční vidění, vysoká kvalita záznamu, zálohování systému, dálkový monitoring sledovaných objektů na Vašem notebooku, tabletu, či telefonu.

 maxcomp kamerové systémy schéma

 

Množí se Vaše dotazy ohledně kamerových systémů a jejich realizací.

Vždy je nejlepší individuální jednání se zákazníkem, jelikož mu kamerový systém našijeme přímo na míru a má tak vyladěný systém pro svoji potřebu bez zbytečných finančních nákladů.

Systém lze samozřejmě navrhnou jak na cenu včetně například vlastního rozvodu kabelů, tak na klíč, kdy se vůbec o nic nestaráte.

Přehled možností realizací jednotlivých systémů naleznete zde:

 

Cenové přehledy realizací kamerových systémů  

 

 

Pokud uvažujete, že si pořídíte kamerový systém pro svoje bydlení nebo podnikání, napište nám do formuláře pár informací a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.