Cenové přehledy realizací kamerových systémů

Realizace zabezpečení do 4 000 KčKamera Hikvision

Jako nejjednodušší způsob ochrany jednoho místa se jeví použití jednoho jediného zařízení WIFI kamery.
Doporučujeme model od Hikvision, který je na našem trhu již prověřený a lze použít oficiálních distribucí, včetně poprodejního servisu.

V ceně necelé 4 tisíce včetně DPH již pořídíte tuto kamerku, která funguje bezdrátově, disponuje  4MP rozlišením, nočním režimem s přisvícením, má vestavěný slot pro paměťovou kartu na kterou se ukládá záznam, má dokonce integrovaný mikrofon a reproduktor.

 

Již s tímto jediným zařízením můžete po jeho konfiguraci sledovat monitorovaný objekt na dálku například na svém mobilním telefonu, stejně jako ukládat záznam přímo do kamery na paměťovou kartu.

Zkušenější uživatel zvládne konfiguraci sám.
Těm ostatním nabízíme naše služby, kde Vám nastavíme nahrávací režim, prostup na Vašem síťovém zařízení, instalaci klienta a jeho nastavení nebo třeba pomůžeme s přihlášením systému dle platné legislativy nebo zařídíme u Vašeho providera pevnou venkovní IP adresu.

 

Realizace zabezpečení od 14 999,- Kč vč. DPHkamera hikvision větší

Komu nepostačí tento jednoduchý způsob, nabízíme sofistikovanější řešení, který se skládá z hlavního prvku systému, tedy záznamového zařízení, které osazujeme HDD speciálně určeným pro kamerové systémy, jehož velikost vypočítáme dle počtu a rozlišení kamer a dle požadované délky uchovávání záznamu.

Zařízení navrhneme podle počtu kamer a dalších Vašich požadavků. Současná technologie IP kamer umožňuje napájení kamer rovnou z nahrávacího zařízení pokud je vybaveno PoE technologií, případně osazujeme externí PoE prvek, kterým se kamery napájí. Vždy je potřeba spočítat dle typu kamer a jejich vzdálenosti dostatečné a kvalitní napájení pro bezproblémový chod systému. Od kamer se přivedou kabely do srdce systému, kde doporučujeme zakoupit alespoň malý datový rozvaděč, ve kterém se kamery propojí s nahrávacím zařízením, dále se zde může připojit elektrické napájení a určitě doporučujeme záložní zdroj pro výpadky elektrické energie a jako přepěťová ochrana systému, který běží nonstop

HDD - záznamoé zařízení

 Základní sada nahrávacího zařízení s PoE napájením + 4 kusy IP kamery umíme dodat v ceně již od 14 999,- Kč vč. DPH

 

Kamerové systémy na klíč od 25 000 Kč

Cena kamerového systému na klíč, včetně nahrávacího HDD, kabelového rozvodu, rozvaděče, záložního zdroje, včetně kompletní montáže, zapojení a konfigurace je hodně individuální, ale dokážeme ji v profesionální kvalitě dodat od cca 25 000,-.

Cena stejného systému pro 8 kamer se dá pořídit ve stejném provedení od cca 45 000,-.

sady kamerových systémů

Tyto ceny berte spíše jako orientační, vždy je nejlepší sjednat si schůzku s naším odborníkem a nechat si nacenit systém ideální přímo pro Vás.

Pokud se rozhodujete pro kamerový systém, vždy se informujte, o jakou technologii se jedná, jelikož stále na trhu narazíte na zastaralou technologii analogových kamer nebo na uzavřená řešení supermarketových polotovarů a tyto technologie my nedodáváme a pomoc s těmito „systémy“ u nás nenaleznete.

Věnujeme se sofistikovaným řešením, s kterým dokážeme zákazníkovi pomoci po celou dobu jejich životnosti a postaráme se o kompletní servis. Nejvíce pracujeme se značkou Hikvision vzhledem k výbornému poměru kvalita/výkon, ale není problém dle domluvy se zákazníkem osazovat systémy Samsung, BOSCH a jiné.

hubhub2

Ať už uvažujete o ochraně svého bydlení nebo podnikání, věnujte pozornost aktuální legislativě, jelikož provozování kamerového systému spadá do režimu „Zpracování osobních údajů“ a jako takový je nutné jej zaregistrovat u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

https://www.uoou.cz/registracni-formular-jak-podat-oznameni-o-zpracovani-osobnich-udaju/ds-1519/archiv=0&p1=1511

Jelikož to není úplně jednoduchá procedura, vycházíme našim zákazníkům vstříc a  jsme jim nápomocni i při získání tohoto povolení, stejně jako nabízíme kooperaci s Vaším internetovým providerem ohledně nastavení požadovaných režimů nutných pro správný chod kamerového systému.

 cctvcctv1

 

Kontaktujte nás, pokud o nějakém systému uvažujete a my se pokusíme vyhovět Vašim požadavkům.

 

Nezávazně poptat kamerový systém 


Na závěr ještě několik dobrých rad.

  • Vždy používejte v nahrávacích zařízeních HDD k tomu určené, běžně prodávané HDD jsou navrženy například pouze na 5h provozu denně, ale nahrávací zařízení pracuje 24h denně.
  • Ze stejného důvodu nešetřete na minimálně přepěťové ochraně systému nebo lépe na záložním zdroji.
  • Pokud budete mít vzdálenost mezi kamerami a nahrávacím zařízením delší než 50m, použijte raději externí napájení kamer s naddimenzovaným příkonem PoE napájení.
  • Přečtěte si vždy aktuální legislativu v závislosti na tom, co konkrétně budete monitorovat, abyste se vyhnuli problémům se zákonem, ať už hodláte snímat svého zaměstnance, souseda nebo manželku.
  • Nekupujte levné věci v Číně, protože neušetříte, zařízení nejsou v češtině, neuplatníte záruku a strávíte hromadu času s objevováním a nastavováním.
  • Nechte si poradit od zkušenějších s výběrem a umístěním kamer.

Je dobré mít jasno v těchto otázkách:

  • Proč si kamerový systém pořizuji? Chci mít přehled, kvůli pojišťovně, jako odstrašení, prevence, krádeže atd..
  • Co od něj konkrétně očekávám? Chci zjistit konkrétního pachatele, stačí mi vidět co se děje atd..
  • Jaký rozpočet na kamerový systém jsem ochoten utratit. Řádová cena hodně napoví, jaký systém lze navrhnout.