Antivirové centrum

maxcomp eset

Velice nás těší, že ochranu svého počítače nenecháváte náhodě a informujeme Vás, že jsme se stali GOLD partnerem společnosti ESET.

Při této příležitosti nabízíme všem našim zákazníkům 45-denní zkušební verzi produktu ESET FAMILY SECURITY v ceně 190,- Kč zcela ZDARMA.

Produkt bude zdarma nainstalován na každé PC, které přinesete do naší prodejny. 

 

 

 

Bez antiviru se už nyní neobejdete 

Pokud byl v minulosti antivir téměř zbytečností a mělo ho pár IT nadšenců, dnes se již bez něj žádné PC neobejde. Není výjimka, že bez kvalitního Antiviru si PC zavirujete během prvního dne používání PC. Problematika je však trochu složitější, jelikož v době, kdy jsme na internetu prakticky neustále, nás častěji než klasický vir napadají i jiné záludnosti z internetu jako je spyware, malware, bitware, adware, rootkity, trojské koně a další. Bohužel ani sebelepší antivir dnes neodhalí celé portfolio těchto softwarových nečistot. Programů, které toto umí vyhledat a zneškodnit je mnoho, ale ani jeden nedokáže vyhladit všechny nečistoty ve Vašem PC. Na každou hrozbu je vhodný jiný a k dokonalému vyčištění PC používáme téměř desítku programů a utilit. Pozor však na to, že tyto programy je potřeba použít jednorázově a spouštět je externě, jelikož, pokud byste je všechny nainstalovali do počítače, tak jej zaručeně zpomalíte. Proto vždy doporučujeme pouze jeden kvalitní antivir s funkcí internetové ochrany a dodržování zásad bezpečnosti (používání alternativních prohlížečů, aktualizace OS, vyhnutí se instalacím a používání nebezpečných aplikací, které umožňují nezabezpečený přístup do PC, neinstalovat aplikace, které se tváří že PC zrychlí a vyčistí, atd.)

 

Máte zavirované PC nebo MAC?

Pokud již máte PC nakaženo je potřeba PC vyčistit nebo zformátovat a přeinstalovat OS.

Druhá možnost je vždy jistější a PC zaručeně zrychlí a máte jistotu, že Vám v PC nezůstane žádná nečistota. Na druhou stranu je tato varianta náročnější v tom, že je potřeba udělat zálohu dat, znovu nainstalovat požadované programy, tiskárny a další periferie. V případě čištění rozhodně doporučujeme dát přednost kompletnímu čištění, které zabere téměř celý den, než použít jeden program nebo služeb firem, které nabízí čištění přes internet a trvá 1-2 hodiny. Za takto krátkou dobu lze provést základní čištění, ale nelze stihnout udělat hloubkové čištění a následně zabezpečení aktualizacemi, záplatami a antivirem. 

 

eset gold partner

Jaký antivir zvolit?

Na otázku jaký antivir si do PC pořídit neexistuje jednoduchá odpověď.

Jak se říká, každý chvilku tahá pilku, ale i když jsem vyzkoušeli mnoho antivirových řešení, tak u nás jedničkou zůstává řešení od společnosti ESET. Prodáváme téměř všechny konkurenční SW společností AVAST, AVG, Kaspersky, NORTON, AVIRA, ale dlouhodobě máme nejlepší zkušenosti právě s ESETEM.

 

V současnosti jsme GOLD partnerem společnosti ESET a plníme certifikace obchodního a technického školení.

Odkaz na stránky:

http://www.eset.com/cz/

 maxcomp eset